Luční kytice

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1945
Šířka: 66 cm, výška: 51 cm, rámování: 62 x 77 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč