131. Západ slunce v horách
Rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 31,5 cm, rámování: pošk. 43 x 58 cm
Konec dražby: 29.11.2021 20:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč