132. Břízy
signováno vlevo dole nečitelně, malba nečištěna
Technika: olej na plátně
Šířka: 30 cm, výška: 59 cm, rámování: 68 x 40 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.06.2021 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč