132. Chalupa
zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 35 cm, rámování: 48,5 x 64 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč