132. Kázání
Volně v paspartě, trženo.
Technika: mědirytina
Šířka: 24,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 30,5 x 34 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.01.2023 21:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč