132. Klášter v Jugoslávii
signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 45 cm, rámování: 62 x 53 cm
Konec dražby: 04.11.2020 21:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč