132. Krajina v Trose ve Švédsku
reintolováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 44 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 21:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč