132. Na kanoi
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 19,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 38 x 33 cm
Konec dražby: 06.11.2018 20:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč