132. Žena v klobouku
datováno na reverzu, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1909
Šířka: 46 cm, výška: 55 cm, rámování: 71 x 62
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.02.2023 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč