134. Miniatura Dáma
signováno vpravo dole V.H., zaskleno, původní rámování zezadu zalepeno novodobou tapetou
Technika: kvaš na kartonu, materiál: kvaš na kosti
Šířka: 5 cm, výška: 6 cm, rámování: 11,5 x 10 cm
Konec dražby: 02.03.2020 21:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč