134. Selky v horách
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 15 cm, výška: 20 cm, rámování: 35 x 27 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.11.2018 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč