135. Na Capri
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 21 cm, výška: 27 cm, rámování: 37 x 31 cm
Konec dražby: 10.11.2022 21:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč