135. Na pobřeží
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 54 cm, rámování: 67 x 80 cm
Konec dražby: 13.12.2022 21:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč