135. Pole vlčich máků
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 47 cm, rámování: 51 x 54,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.07.2020 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč