135. Portrét klauna
paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: perokresba na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 39 x 29 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 21:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč