135. Rybník v lese
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 75 cm, rámování: 89 x 74 cm
Konec dražby: 10.10.2022 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč