136. Mareš - Cesta u lesa
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 29,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: pošk. 28,5 x 37,5 cm
Konec dražby: 01.03.2021 22:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč