136. Stromy podél cesty
signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 50 x 58 cm
Konec dražby: 11.07.2022 21:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč