137. Akt
monogramováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 14 cm, výška: 27 cm, rámování: 48 x 31 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.06.2022 19:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč