137. Dívka u studánky
Nesignováno, rámováno, zaskleno, na reversu razítko rámy obrazy Evžen Kačerovký
Technika: olej na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 24 cm, rámování: pošk. 30 x 30,5 cm
Konec dražby: 08.03.2021 22:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč