137. Domky
signováno na reversu, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 17 cm, výška: 16 cm, rámování: 24 x 24,5 cm
Konec dražby: 10.05.2022 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč