137. Krajina
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1971
Šířka: 41 cm, výška: 24 cm, rámování: 38 x 54 cm
Konec dražby: 20.07.2021 21:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč