137. Krávy u potoka
signováno vpravo dole ligaturou, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 36 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 52 x 62 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč