137. Výhled do údolí
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 75 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 64 x 89 cm
Konec dražby: 01.03.2021 22:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč