138. Pastorále
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: 59 x 44 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč