138. Před výstupem
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 11 cm, výška: 12 cm, rámování: 24 x 18 cm
Konec dražby: 04.10.2021 21:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč