139. Krajánek v romantické krajině
rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 19. století
Šířka: 33,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 28,5 x 37 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč