139. Opojení
Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 79,5 cm, rámování: 87 x 68 cm
Konec dražby: 08.02.2022 20:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč