139. Stromy ve vlnách
datováno a signováno vlevo uprostřed, zaskleno, rámováno
Materiál: podmalba na skle, datace: 1990
Šířka: 21 cm, výška: 21 cm, rámování: 29 x 29 cm
Konec dražby: 10.10.2022 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč