139. Ulice
signováno vlevo dole ?Jessica Martine?
Technika: olej na plátně
Šířka: 23 cm, výška: 31 cm, rámování: 35 x 27 cm
Konec dražby: 20.06.2019 21:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč