Černínská na Novém Světě

rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 73 cm, výška: 65 cm, rámování: 85 x 91 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč