Hráči šachu

Rámováno
Technika: olej na plechu
Šířka: 18 cm, výška: 20 cm, rámování: 26 x 23 cm

Konec dražby: 07.04.2022 20:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč