14. Kajícník
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: perokresba na kartonu, datace: 1929
Šířka: 22 cm, výška: 30 cm, rámování: 34 x 26 cm
Konec dražby: 25.11.2019 19:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč