Lesní pěšina

monogramováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1879
Šířka: 20,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 38,5 x 33 cm

Konec dražby: 17.05.2021 20:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč