14. Lodě u břehu
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 32 x 40 cm
Konec dražby: 26.11.2019 19:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč