Portrét muže

rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 20,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 33 x 27 cm

Konec dražby: 12.07.2022 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč