14. Vyjednávání

Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 67 cm, výška: 52 cm, rámování: 63 x 78 cm

Konec dražby: 07.02.2022 20:26 SEČ

Zbývá: 9d 14h 8m 1s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč