14. Zátiší s citronem

nesignováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 72,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 31,5 x 75,5
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.03.2024 20:06 SEČ

Zbývá: 12d 7h 28m 12s

Vyvolávací cena: 600 Kč