140. Potok
rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 39 cm, výška: 56 cm, rámování: 67 x 49 cm
Konec dražby: 05.10.2020 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč