140. Snímání z kříže
signováno vlevo dole, rámováno, osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty přiloženo
Technika: olej na plátně, datace: počátek 20. Století
Šířka: 60 cm, výška: 90 cm, rámování: 110 x 78 cm
Konec dražby: 10.05.2021 21:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč