140. Stavení v lese
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 45 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.12.2022 21:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč