141. Hrající si děti
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 36 cm, výška: 42 cm, rámování: 52 x 46 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč