141. Jan Žizka
zaskleno, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 24,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 59 x 34 cm
Konec dražby: 11.10.2022 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč