141. Mladý malíř
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 57 x 64 cm
Konec dražby: 20.07.2021 21:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 200 Kč