Můzy
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 55 cm, výška: 39 cm, rámování: 49 x 66 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.11.2023 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč