Svatá rodina

zbytky signatury vpravo dole dle zprávy o restaurování, rámováno v bohatém zlaceném rámu, zpráva o restaurování přiložena, osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 80 cm, výška: 97 cm, rámování: 110 x 90 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 10.05.2021 21:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč