141. Vesnice
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel, datace: 1987
Šířka: 38 cm, výška: 26 cm, rámování: 46 x 58,5 cm
Konec dražby: 04.04.2022 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč