Podzimní alej
Datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1929
Šířka: 34 cm, výška: 25 cm, rámování: 30 x 40 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.11.2023 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč