142. Portrét zámožného muže
Nesignováno, plátno rentoilováno. Rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 59,5 cm, výška: 75,5 cm, rámování: 87,5 x 71,5 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 16.03.2023 21:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč