142. V temném lese
Signováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30,5 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 45 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2021 21:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč